

Рюкзак для подорожей Tour, ТМ Totobi
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для подорожей, спорту та відпочинку. Велике основне відділення, відділення для дрібниць на блискавці, дві кишені попереду на блискавці, дві бокові кишені для пляшок або дрібниць. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка. Матеріал: поліестер під імітацію джута.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Кількість у ящику | 24 шт. |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Вага ящика | 15,2 кг |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| ТМ | Totobi |
| Розмір ящика | 76 х 46 х 36 см |
| Розмір | 46 х 19 х 32 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Індивідуальне паковання | п/п пакет |
| Тип рюкзака | Рюкзак для подорожі |
- Ціна: 1 289,61 ₴

