




Рюкзак для ноутбука Modul, ТМ Totobi
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для ноутбука. Два великих відділення, відділення для ноутбука, чотири кишені для дрібних речей, дві петельки для ручок, одна кишеня попереду. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка. Матеріал : поліестер під імітацію джута.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Кількість у ящику | 12 шт |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Вага ящика | 8 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15" |
| ТМ | Totobi |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 50 см |
| Об'єм | 19 л |
| Розмір | 47 х 13 х 31 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Індивідуальне паковання | п/п пакет |
| Тип рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
- Ціна: 852,53 ₴

