

Термобутылка Guard, TM Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Тип | Термобутылка |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вес | 285 грам кг |
| Высота | 22,7 см мм |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, гравіювання |
| Диаметр | 7,4 см |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 480 мл |
| Підрозділ у каталозі | Термоси та термокружки |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір індивідуальної коробки | 23,4 х 8,3 х 8 см |
| ТМ | Discover |
- Цена: 322,18 ₴

