

Рюкзак для ноутбука Neo, ТМ Totobi
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука 15''. Одне велике відділення, з фіксатором для ноутбука, 2 фронтальні кишені та 2 бокові. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка. Матеріал: Нейлон\шкірзамінник.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Материал | Нейлон |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 13.7 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група нанесення | Шовкодрук, гравіювання |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15" |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 15 шт |
| Объем | 22 л |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 47 х 14.5 х 32 см |
| Розмір ящика | 73 х 49 х 34 см |
| ТМ | Totobi |
- Цена: 1 491,15 ₴

