




Рюкзак-сумка Nikibo Peak, колір чорний - 30011905-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Функціональний рюкзак-сумка NikiBo Peak з відділенням для ноутбука — надійний супутник для ділового чи активного способу життя. Ідеальний вибір для подорожей, походів, навчання або щоденного використання в місті.
Рюкзак має продуману конструкцію: два основні відділення на блискавці для зручної організації речей з м’якою кишенею для ноутбука, а також додатковими кишенями для документів, мишки, ручок і банківських карток. Зовні — кілька кишень на блискавці, що забезпечують швидкий доступ до смартфона, гаманця чи ключів.
Основні переваги:
Розміри: 42 × 31 × 11 см.
Об’єм: 14 л.
Вага: 690 г.
Рюкзак має продуману конструкцію: два основні відділення на блискавці для зручної організації речей з м’якою кишенею для ноутбука, а також додатковими кишенями для документів, мишки, ручок і банківських карток. Зовні — кілька кишень на блискавці, що забезпечують швидкий доступ до смартфона, гаманця чи ключів.
Основні переваги:
- Сучасний дизайн: елегантний вигляд, модель призначена для бізнес-поїздок та щоденного користування.
- Компактний розмір: зручний для перенесення необхідних речей без зайвого об'єму.
- Спеціальне відділення з м'якою підкладкою для ноутбука до 15,6 дюймів з фіксуючою стрічкою — безпека гаджетів у будь-яких умовах. Додаткові невеликі внутрішні кишені.
- Ергономічний дизайн із двомазовнішніми кишенями на блискавках - швидкий доступ до смартфона, документів або гаманця.
- Зовнішній USB-роз'єм — зручно під’єднувати повербанк та заряджати телефон на ходу.
- Комфорт: широкі м’які лямки з сітчастою підкладкою.
- Для фіксації виробу на ручці валізи на спинці рюкзака є еластичний ремінь.
- Рюкзак обладнаний міцною ручкою для перенесення, а також має поперечну ручку на бічній панелі й може перетворитися в невеличку валізу.
- Високоякісний матеріал: виготовлений з водонепроникної тканини, стійкої до зношення та механічних пошкоджень.
Розміри: 42 × 31 × 11 см.
Об’єм: 14 л.
Вага: 690 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEAK |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка-трансформер |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Количество отделений | 4 |
| Отделения | Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Отделение для телефона, Наружные отделения, Отделение для аккумулятора |
| Тип застежки | Молния |
| Плечевой ремень | Нет |
| Крепление на тележку | Да |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина основного отделения | 310 мм |
| Глубина основного отделения | 110 мм |
| Высота основного отделения | 420 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Объем | 14 л |
| Вес | 690 г |
- Цена: 1 155 ₴





