

Рюкзак для ноутбука Ridli , ТМ Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак з ущільненим захисним відділенням для ноутбука 15,6” та відділенням для ipad .Тканина якісний водонепроникний 100% поліестер + PU, водозахисна блискавка , основний великий відділ та різні кармани органайзери, дві кишені по бокам , додаткова кишеня на передній частині рюкзака , на задній спинці ремінь для валізи, збоку спеціальний отвір для навушників чи проводу для підзарядки.
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Вага ящика | 17,99 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| ТМ | Discover |
| Розмір ящика | 72 х 50 х 51 см |
| Объем | 18 л |
| Размер | 43 х 30,5 х14 см |
| Индивидуальная упаковка | п/е пакет |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
- Цена: 1 699,90 ₴

