




Сумка через плече жіноча антизлодій Citysafe CX square, 5 ступенів захисту, колір рожевий - 20436
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіноча сумка з захистом антизлодій Pacsafe® Citysafe CX square crossbody Pacsafe® CX square crossbody – це сучасна функціональна модель кросбоді, що ідеально підходить для щоденного використання й подорожей.
Сумка максимально компактна й ергономічна. Обладнана знімним стійким до порізів ременем, який надійно кріпиться за допомогою міцної металевої фурнітури. Модель можна пристебнути й зафіксувати на нерухомих предметах. Довжина плечового ременя регулюється.
Сумка має внутрішні кишені для зберігання невеликих речей, є відсік для 7-дюймового планшета. Кишеня для банківських карток зроблена з захисної тканини з блокувальними властивостями.
Об’єм сумки – 3,2 л, розміри – 15,5 х 21 х 6,5 см, вага – 250 г. Виготовлена модель з регенерованого нейлону ECONYL, підкладка – з переробленого поліестеру. Має розумну й стійку до порізів застібку-блискавку.
При виготовленні сумки були використані 5 запатентованих технологій, які створюють надійний захист від крадіжок.
1 Особлива захисна тканина для кишеньок, яка не дає просканувати кредитку та інші документи – RFIDsafe ™ blocking pockets & material.
2 Вшита сталева сітка, що перешкоджає розрізанню сумки – eXomesh® slashguards.
3 Вшиті в ручку сталеві стропи – Carrysafe® slashguard straps.
4 Система замикання блискавки – Roobar ™ anti-theft lock.
5 Карабін, який фіксує сумку на нерухомих предметах – Turn&Lock security hooks.
Розмір: 15,5 х 21 х 6,5 см
Вага: 250 г
Об’єм: 3,2 л
Сумка максимально компактна й ергономічна. Обладнана знімним стійким до порізів ременем, який надійно кріпиться за допомогою міцної металевої фурнітури. Модель можна пристебнути й зафіксувати на нерухомих предметах. Довжина плечового ременя регулюється.
Сумка має внутрішні кишені для зберігання невеликих речей, є відсік для 7-дюймового планшета. Кишеня для банківських карток зроблена з захисної тканини з блокувальними властивостями.
Об’єм сумки – 3,2 л, розміри – 15,5 х 21 х 6,5 см, вага – 250 г. Виготовлена модель з регенерованого нейлону ECONYL, підкладка – з переробленого поліестеру. Має розумну й стійку до порізів застібку-блискавку.
При виготовленні сумки були використані 5 запатентованих технологій, які створюють надійний захист від крадіжок.
1 Особлива захисна тканина для кишеньок, яка не дає просканувати кредитку та інші документи – RFIDsafe ™ blocking pockets & material.
2 Вшита сталева сітка, що перешкоджає розрізанню сумки – eXomesh® slashguards.
3 Вшиті в ручку сталеві стропи – Carrysafe® slashguard straps.
4 Система замикання блискавки – Roobar ™ anti-theft lock.
5 Карабін, який фіксує сумку на нерухомих предметах – Turn&Lock security hooks.
Розмір: 15,5 х 21 х 6,5 см
Вага: 250 г
Об’єм: 3,2 л
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pacsafe |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Розовый |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Потайной карман на молнии, Отделение для телефона, Отделение для мелочи |
| Высота | 155 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Размер | Средний |
| Длина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Нейлон |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Отделка и украшения | Ленты, Пояс |
| Подкладка | Да |
| Тип | Сумка |
- Цена: 4 685 ₴




