
Сумка для покупок Market, TM Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка з бавовни, щільність 340 г/м2, довжина ручок 60 см, розмір 48 х 40 х 15 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага ящика | 10,5 кг |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук, вишивка |
| Цвет | Темно-синий |
| Кількість у ящику | 50 шт |
| Материал | Хлопок |
| Підрозділ у каталозі | Сумки для покупок |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 48 х 40 х 15 см |
| Розмір ящика | 51 х 43 х 27 см |
| ТМ | Discover |
| Плотность | 340 г/м2 |
- Цена: 212,27 ₴

