




Рюкзак для ноутбука Fantom, TM Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбуку 15,6” та планшету.Тканина високоякісний водонепроникний 100% поліестер, застібка блискавка та стильний замок, має основний великий відділ та різні кармани органайзери, відділ для ноутбуку та планшету, дві бокові кишені та дві попереду, ремінь для валізи. М’яка спинка та лямки. Розмір: 48 х 32 х 18 см.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 11 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 48 х 32 х 18 см |
| Розмір ящика | 72 х 36 х 53 см |
| ТМ | Discover |
- Цена: 2 419,29 ₴


