


Ланч бокс Break, TM Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Має прозору кришку, яка геремтично закривається. Посудина з
високоякісної нержавіючої сталі в подарунковій картонній коробці. Розмір індивідуальної коробки: 21,5 х 15 х 6,5 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага ящика | 15,3 кг |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 36 шт |
| Материал | пластик/метал |
| Объем | 710 мл |
| Підрозділ у каталозі | Ланчбокси |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Размер | 21,5 х 15 х 6,3 см |
| Розмір ящика | 47,5 х 45 х 42 см |
| ТМ | Discover |
- Цена: 404,95 ₴

