

Френч-прес TakeBreak, 600 ml TM Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Френч-прес підходить для заварювання, як чаю так і кави. Каркас з пластику (PP Поліпропілен харчовий), колба з борисілікатного високоякісного скла, внутрішні деталі з нержавіючої сталі. Висота 18,2 см., діаметр 9 см. Об'єм 600 мл. Індивідуальна картонна подарункова коробка. Розмір індивідуальної коробки: 20 х 13,5 х 10 см. Рекомендований метод нанесення: тамподрук, уф-друк.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Материал | Стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 10.8 кг |
| Высота | 18,2 см мм |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк |
| Диаметр | 9 см |
| Кількість у ящику | 24 шт |
| Объем | 600 мл |
| Підрозділ у каталозі | Чайники |
| Розділ у каталозі | Дім |
| Розмір ящика | 56 х 31.5 х 42 см |
| ТМ | Discover |
- Цена: 291,25 ₴

