




Рюкзак для ноутбука Tiron, ТМ Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вмісткий рюкзак для подорожей та міста з ущільненим захисним відділенням для ноутбука 15,6”, кишенею для ipad .Тканина якісний водонепроникний 100% поліестер + PU , має основний великий відділ, чотири зручні внутрішні кишені та кишені органайзери, дві зовнішні кишені по бокам , додаткові дві кишені на передній частині рюкзака , на задній спинці ортопедична вставка, ремінь для валізи, зверху ефектна щільна та швидко доступна спеціальна кишеня для окуляр та додаткова ефектна бокова ручка .
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п/е пакет |
| Вага ящика | 12,3 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Объем | 22 л |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 47,5 х 31 х 15 см |
| Розмір ящика | 50 х 38 х 51 см |
| ТМ | Discover |
- Цена: 2 464,19 ₴



