




Рюкзак для ноутбука Fleming, ТМ Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука 15,6” та планшету .Тканина водонепроникний 100% поліестер фібра. Має основний великий відділ, роздільний відділ для ноутбука, одну кишеню попереду та багато функціональних додаткових кишень органайзерів, прихована кишеня на задній спинці, USB порт , ремінь для валізи. Матеріал: поліестер 600D.
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Кількість у ящику | 6 шт |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук |
| Вага ящика | 7.3 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| ТМ | Discover |
| Розмір ящика | 62 х 52 х 46 см |
| Объем | 21 л |
| Размер | 45 х 29 х 16 |
| Индивидуальная упаковка | п/е пакет |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
- Цена: 2 548,78 ₴






