




Рюкзак для ноутбука Unit, ТМ Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука 15,6” та планшету .Тканина водонепроникний 100% поліестер фібра. Має основний великий відділ, дві кишені попереду та декілька додаткових кишень органайзерів, ремінь для валізи.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п/е пакет |
| Вага ящика | 8 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Объем | 21 л |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 47 х 31 х 14 см |
| Розмір ящика | 56 х 40 х 51 см |
| ТМ | Discover |
- Цена: 1 826,77 ₴



