



Рюкзак для ноутбука Lyns, ТМ Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука 15,6” та планшету .Тканина водонепроникний 100% поліестер фібра. Має основний великий відділ, роздільний відділ для ноутбуку чи планшету, та декілька додаткових кишень-органайзерів, дві бокові кишені, ремінь для валізи.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п/е пакет |
| Вага ящика | 6.6 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 6 шт |
| Объем | 23 л |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 47 х 30 х 16 см |
| Розмір ящика | 65 х 50 х 47 см |
| ТМ | Discover |
| Тип | Рюкзак |
- Цена: 2 610,37 ₴

