



Ручка кулькова, металева Dublin, ТМ Totobi
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручка металева, матова зі спеціальною кольоровою підложкою, яка при гравіюванні лого в колір елементів виробу (кольорове гравіювання COLOR BASE) стержень з синім чорнилом
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Тип ручки | Шариковая |
| Внешние параметры | |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 8 кг |
| Група нанесення | Гравіювання (COLOR BASE) |
| Кількість у ящику | 500 шт |
| Підрозділ у каталозі | Металеві ручки |
| Розділ у каталозі | Ручки |
| Размер | Довжина 14 см |
| Розмір ящика | 40 х 16 х 23 см |
| Пол | Унисекс |
| ТМ | Totobi |
- Цена: 46,28 ₴

