




Рюкзак для ноутбука Flip, ТМ Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак антизлодій для ноутбука 15,6” та планшету .Тканина водонепроникний 100% поліестер фібра + поліуретан, має USB Port, основний великий вітділ та різні кармани органайзери, дві бокові кишені, ремінь для валізи.
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Кількість у ящику | 8 шт |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Вага ящика | 7.5 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| ТМ | Discover |
| Розмір ящика | 74 х 35 х 47,5 см |
| Объем | 19 л |
| Размер | 45 х 30 х14 см |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
- Цена: 2 288,90 ₴




