




Мультитул Cut, TM Discover
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультитул на 9 функцій з фіксатором елементів, що відкриваються. Розмір в складеному стані 10,5Х4Х2 см., вага 227 гр., запакований в нейлоновий чохол.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | нейлоновий чохол |
| Вес | 227 грам кг |
| Вага ящика | 13.7 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Кількість у ящику | 48 шт |
| Материал | Металл |
| Підрозділ у каталозі | Мультитули |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Размер | 10,5 см х 4 см х 2 см в закритому стані |
| Розмір ящика | 30 х 28,5 х 31,5 см |
| ТМ | Discover |
- Цена: 592,87 ₴


