
Рюкзак для ноутбука Praxis, ТМ Totobi
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука 15''. Одне велике відділення з органайзерами, окреме відділення для ноутбука і окреме для документів, попереду 2 кишені та 2 бокові. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Нейлон |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 9.2 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Цвет | Темно-синий |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Объем | 23 л |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 31 х 17 х 44 см |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 51 см |
| ТМ | Totobi |
| Тип | Рюкзак |
- Цена: 1 215,87 ₴

