

Рюкзак для ноутбука Modul, ТМ Totobi
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука. Два великих відділення, відділення для ноутбука, чотири кишені для дрібних речей, дві петельки для ручок, одна кишеня попереду. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка. Матеріал : поліестер під імітацію джута.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 8 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Червоний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15" |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 12 шт |
| Объем | 19 л |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 47 х 13 х 31 см |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 50 см |
| ТМ | Totobi |
- Цена: 852,53 ₴

