

Сумка дорожня Bonny, TM Totobi
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальна для подорожі та спорту. Основне відділення з м'яким ущільнювачем, зовнішні кишені на блискавці, ремінь на плече
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 10.32 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 12 шт |
| Підрозділ у каталозі | Сумки дорожні та спортивні |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 47,5 х 21 х 26 см |
| Розмір ящика | 68 х 52 х 30 см |
| Пол | Унисекс |
| ТМ | Totobi |
- Цена: 1 320,65 ₴

