


Рюкзак для ноутбука Accord, ТМ Totobi
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для ноутбука 15''. Має одне велике відділення, з фіксатором для ноутбука, 1 фронтальну кишеню на блискавці та 2 бокові, М'яка спинка, лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка. Розмір синьої вставки: горизонталь - низ 24 см, верх 22 см, вертикаль: 14,4 см. Матеріал: Поліестер під імітацію джута.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 10.8 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група нанесення | Шовкодрук |
| Кількість у ящику | 16 шт |
| Объем | 22 л |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 47 х 14.5 х 32 см |
| Розмір ящика | 58 х 48 х 39 см |
| ТМ | Totobi |
| Тип | Рюкзак |
- Цена: 1 158,34 ₴

